Náš tým

Petra Dlouhá

Petra Dlouhá

Majitelka, kadeřnice

Moji profesionální kariéru jsem po studiích začínala v nejlepších kadeřnických salónech té doby v centru Prahy (např: Bomton) a veškeré své zkušenosti jsem přenesla do salónu André.

Ve své práci využívám nejmodernější trendy v kadeřnictví, které pravidelně sleduji, studuji je a doškoluji se v nich. Využívám techniky a produkty, které umožňují kvalitní péči o zdravé vlasy.

Zejména se specializuji na zesvětlující techniky jako jsou:
Balayage
Ombre
Sombre
Bronde
Baby lights
Money piece

Pracuji se značkami

matrix
Malibu C
matrix

Petra Dlouhá

Šárka Havlíková

Šárka Havlíková

Kosmetička

Ke každé klientce se snažím přistupovat individuálně. Při první návštěvě společně probereme  problémy, požadavky a přání klienta. Následně sestavíme postup ošetření  a případně plán dalších ošetření.

Po dlouhém zvažování a hledání jsem ke své práci zvolila profesionální španělskou kosmetiku značky Eberlin Biocosmetics.

Filozofií společnosti Eberlin je použití přírodních látek v kombinaci s čistými přírodními extrakty a velmi koncentrovanými biologicky aktivními látkami. Společnost Eberlin má jako jedna z mála kosmetických společností vlastní laboratoře, ve kterých se zabývá výzkumem a vývojem moderních přírodních kosmetických produktů, které splňují veškerá očekávání týkající se účinku působení na pleť a tělo.

Tato kosmetika mne nadchla i z toho důvodu, že má velikou škálu druhů ošetření a řad přípravků na různé problematiky pleti. Splňuje všechny moje požadavky, které od profesionální kosmetiky očekávám.

Pracuji se značkou

Malibu C

Šárka Havlíková

Simona Mekíšová

Simona Mekíšová

Kadeřnice

Práci kadeřnice dělám od svého vyučení, tedy téměř 17 let.
Po celou dobu pracuji ve Studio André, několik let současně v kadeřnictví v Průhonicích.
Klientkám se snažím vyhovět na maximum, aby byly spokojené a rády se vracely.

Pracuji se značkou Matrix.

Aplikuji Brazilský keratin.
Po ukončení mateřské rozšiřuji klientelu a mohu nabídnout krátké objednací doby.
Zaměřuji se na dámské a pánské kadeřnické služby.

Pracuji se značkou

matrix

Simona Mekíšková

Jana Belfínová

Jana Belfínová

Kadeřnice, holička

Jsem profesionální kadeřnice a holička. Největším potěšením mé práce je vidět svého klienta odcházet spokojeného, odpočatého a s novou image. Pracuji s luxusní, profi italskou kosmetikou KYO, kterou zbožňuji a maximálně jí ve všem důvěřuji.
Kompletní holičství je pro mě radost. Mám nejen značné zkušenosti jako takové, ale ráda se zdokonaluji, a v nedávné době jsem prošla Barber Akademií.
I muži mají své dny!
A naši nejmenší? Ti jsou nejlepší!
Nejupřímnější a zlatí zákazníci.
Těším se na Vás všechny!
Vaše pohodová kadeřnice a holička Jana smile

Pracuji se značkou

kyo

Jana Belfínová